Pobočku jsme otevřeli 13. 1. 2023 s cílem zajistit ještě více klientům místo aktivní správy smluv a pravidelného servisu. Tímto krokem jsme ještě vylepšili naše dlouholeté působení v oblasti financí. 

Náš TÝM

Tereza Dvořáková

Spolumajitelka pobočky

Díky svým dlouholetým zkušenostem a odborným znalostem jsem zde, abych vám pomohla se všemi aspekty vašich finančních smluv. Ráda hledám řešení i tam, kde zdánlivě na první pohled nejsou.

Jan Dvořák

Spolumajitel pobočky

Jsem odborník na komplexní finanční poradenství, kde dokážu propojit racionální rozhodování s prací na podvědomé úrovni. Tato unikátní kombinace umožňuje dosáhnout výjimečných výsledků a hlubokého porozumění vašich finančních cílů a potřeb.

Marta Uhlířová

Specialistka klientské podpory

Jsem odbornice na neživotní pojištění a mám na starosti zodpovídání dotazů a řešení problémů našich klientů. Snažím se přitom vždy zachovat úsměv a přístup s lehkou nadsázkou, abych jim poskytla co nejlepší péči a podporu. Skvěle ovládám práci s hlasem a tu i vyučuji.

Markéta Hervertová

Specialistka klientské podpory

Jako pečlivá a precizní specialistka zajišťuji hladký tok informací mezi naší pobočkou, klienty, centrálou a obchodními partnery. S radostí komunikuji s všemi zúčastněnými stranami, abych zajistila efektivní a prospěšnou spolupráci.